top of page

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz; otel halıları, yurt halıları, kurs halıları, cami halıları gibi halı sektöründe memnuniyet ve müşteri konforu sağlamaktayız.

Üretmekte olduğumuz halılarda, Cami Halıları Fiyatları konusunda en uygun ve en kaliteli olmakla nam salmış bulunmaktayız. Yapımını sağladığımız ve hassasiyetle dikkat ettiğimiz halılar uzun soluklu olması ile birlikte, yıllarca kullanmanıza karşılık asla renk solmasıyla karşılaşmazsınız, iz yapmaz, kaymaz, temizliği kolay ve kokusuzdur.

Üretiminde kullandığımız halıların sizleri huzur ve dini duygularınızı güçlendirecek şekilde tasarımlar da olup, kişinin manevi duygularını harekete geçirecek türden renkler ve semboller kullanılmıştır.

Cami Halı Fiyatları en uygun ve en kullanışlı olacak düzeyde yıllardır sağladığımız hizmeti memnuniyetle vermekteyiz. Halılarımız istediğiniz tür ve şekilde, caminin mimarisine uyacak şekilde hazırlanmıştır.

Üzerinde kullandığımız motif ve renkler sağlığını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Kendisine has dokusu ile oturumu rahattır; kaşıntı, iz ve kızarıklık yapmaz. Bünyesinde toz ve kir tutmayan yapıda üretilmiş olmakla birlikte; böcek ve haşerelere karşı önlem alınmıştır. Halı renklendirme işlemimizde kimyasal herhangi bir madde kullanılmamış olup tamamen su bazlı boyalar kullanılmıştır.

Dört mevsim rahatlıkla ibadetlerinizi gerçekleştirmenizi sağladığımız halılar, caminin sıcaklığında her hangi bir değişiklik yapmaz. Yazın serin, kışın sıcak tutacak türden imal edilmiştir. Nefes alan ve kaymaz alt yapısı ile oturumu rahattır. İsteğinize göre seccadeli, saflı olması ile birlikte cemaat düzenine yardımcı olur ve kargaşa çıkmasını önler.

bottom of page